Laptop poleasingowy – czy to opłacalny zakup?

Laptop poleasingowy – czy to opłacalny zakup?

Ostatnio coraz częściej można usłyszeć, że ktoś z najbliższego otoczenia zdecydował się na zakup laptopa poleasingowego, zamiast nowego urządzenia. Nic dziwnego – to rozwiązanie ma wiele zalet. Dlaczego warto postawić na taki sprzęt? Przekonajmy się!

Wysoka jakość za niską cenę

Największą zaletą laptopa poleasingowego jest oczywiście jego cena. Najczęściej jest ona niższa niż cena zakupu nowego laptopa z najniższej półki w znanym sklepie z RTV i AGD. Jednak laptopy poleasingowe to zaledwie kilkuletnie sprzęty najwyższej jakości – firmy nie mogą bowiem pozwolić sobie na zakup byle jakiego sprzętu. Firmowe laptopy zazwyczaj cechują się podwyższoną wytrzymałością, gdyż projektowane są do intensywnego użytkowania. W czasie, gdy eksploatowane są przez firmę, serwisowane są w autoryzowanych punktach, dzięki czemu maksymalnie długo zachowują swoją żywotność. Co ważne, firmy oferujące sprzęt poleasingowy, takie jak nasza, przed wydaniem laptopa nowemu właścicielowi, dodatkowo sprawdzają i regenerują poleasingowy egzemplarz tak, by na pewno okazał się bezawaryjny.

Pozostałe korzyści

Zakup laptopa poleasingowego generuje jeszcze szereg innych korzyści. Świetnie wpisuje się on eko-trendy, które zakładają eksploatację działających rzeczy do końca ich żywotności po to, by nie generować niepotrzebnych odpadów. Wybór takiego laptopa to też swego rodzaju wygoda. Urządzenie otrzymamy praktycznie od ręki (na nowe modele ze sklepu często trzeba poczekać), z zainstalowanym systemem operacyjnym, jest więc od razu gotowe do pracy. Laptopy poleasingowe zazwyczaj mają matowe matryce, w których nie odbija się obraz w słoneczny dzień, umożliwiają więc wygodną pracę w plenerze. To najczęściej modele, które codziennie musiały pracować na baterii, przystosowane do długich godzin konferencji. Nawet jeśli bateria w zakupionym przez nowego użytkownika egzemplarzu straciła swoją pierwotną pojemność, z pewnością stosunkowo łatwo będzie ją wymienić. Decydując się na zakup laptopa poleasingowego od zaufanego pośrednika, możemy być pewni, że sprzęt posłuży nam jeszcze przez długie lata. Nasza firma udziela na laptopy poleasingowe gwarancji, aby nowi właściciele mogli być pewni uczciwego zakupu i w pełni się z niego cieszyć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *