Składanie komputerów

W naszej firmie zajmujemy się również składaniem komputerów. Używamy do tego podzespołów o zróżnicowanych parametrach. W efekcie przygotowane przez nas komputery są w pełni dostosowane do potrzeb i budżetu klienta. Dlaczego jeszcze warto zlecić złożenie komputera? Jeśli masz swoich ulubionych producentów sprzętu komputerowego, których produkty nigdy Cię nie zawiodły, możesz się z nami podzielić swoimi preferencjami. Uwzględnimy je podczas kompletowania zamówienia. W ten sposób Twój nowy komputer będzie nie tylko odpowiednio wydajny i dopasowany do określonego przez Ciebie budżetu, ale również wyposażony w podzespoły, z działania których będziesz najbardziej zadowolony. Jeśli jednak nie wiesz jakie produkty wybrać, zawsze możesz liczyć na fachową poradę naszych specjalistów.

Na jakich podzespołach pracujemy?

Usługę składania komputerów wykonujemy przy wykorzystaniu następujących podzespołów:
  • pamięci RAM firmy Good RAM, która charakteryzuje się wysoką wydajnością i jest wyposażona w radiatory zapewniające odpowiednie odprowadzenie ciepła.
  • kart graficznych firmy Nvidia, światowego lidera w produkcji tych podzespołów. Karty tego producenta mają odpowiednie systemy chłodzenia i trwałą, a zarazem lekką konstrukcję wykonaną z materiałów takich jak m.in. grafen.
  • procesorów AMD wyróżniających się wysoką jakością wykonania, nowatorską architekturą i ergonomią.